לקוחות ממליצים

(התיקים מנוהלים בדלתיים סגורות ולכן אין לפרסם שמות מלאים)

"אני לא מאמינה שזה באמת מאחוריי. היו רגעים קשים שבהם חשבתי שאני נשברת אבל שמרת עליי והגנת עליי. הענקת לי עוצמה וביטחון. אני מודה לך על כל הדרך הזו.
אני יודעת שזה לא היה פשוט אבל עשינו זאת. את דאגת לכך.
אני מותשת וסחוטה רגשית ופיזית אבל אני גם מרגישה הקלה גדולה.
תודה ענקית!"

י'

"וואו, לקח לי זמן להתאושש, זה פשוט הייתה כזאת הפתעה. מטורף.

פסק דין צודק ויפה. תודה רבה על המאמץ הענק ועל העבודה המעולה."

ר'

"שמח שנקרתה בדרכי ההזדמנות לפגוש אותך
נתת ונטעת בי אור בתקופה מאוד חשוכה".

ל'

"אני יודעת שהתהליך עוד לא הסתיים אבל רציתי להגיד גם עכשיו, תודה רבה!

רציתי להגיד לך שאת אישה מדהימה ועורכת דין מוכשרת ומקצועית והכי חשוב בן אדם טוב".

א'

"אני מאוד מעריך את הדרך בה הצלחת מצד אחד להתאים את עצמך לאישיות שלי ומצד שני לדאוג לאינטרסים שלי (ולאושר שלי). והכל במקצועיות, עם אמפתיה, יושר והגינות".

ו'

"אני לא חושבת שיש למצוא בימינו ערכיות כמו שיש לך. שום השכלה גבוהה ככל שתהיה לא מכשירה לזה. התברכת ברגישות גבוהה וערכים גבוהים בנוסף להיותך טובה כעורכת דין.

שוב תודה על הכל."

ד'

"תודה על הטיפול המדהים, המקצועי והאישי. עשית את זה בקוליות ונתת לנו להרגיש לכל אורך הדרך רגועים ובטוחים. נקווה שלא נצטרך את שירותייך שוב… אבל אם כן, נדע שיש לנו כתובת.

תודה מכולנו".

צ'

"פגעתי בול כשבחרתי את משרדך לייצג אותי בתיק הכ"כ סבוך רגשית הזה שאליו נקלעתי.

רוצה לומר תודה על האחריות, הרגישות, התמיכה, החוכמה והמקצועיות".

א'

"רציתי לומר תודה על שהעברת אותי את התקופה הלא פשוטה הזו. תודה על ההבנה, הגישה האנושית שלך ועל המאמץ לזרז את הכול ולהתעקש על כל הדברים החשובים. עזרת לי להבחין בין עיקר וטפל, ואיפסת אותי איפה שצריך.

הרבה בזכותך, הרשיתי לעצמי לקחת בימים האחרונים חופש, טיילתי לבד, נהניתי ואני מרגישה שחזרתי לעצמי ומוכנה לאתגרים החדשים של החיים בבית. מוכנה לבנות עם הבנות סוג חדש של משפחה, הרגלים, והווי, וגם בעבודה. תודה לך".

ר'

"תודה על ההשקעה, הירידה לפרטים ותחושת הביטחון שאת נוסכת בי לאורך כל השנים האלה.

מעריכה מאוד".

ר'

"תודה על הסבלנות וההכלה. ליווית אותי בתקופה הכי קשה בחיים שלי, והיום אני במקום אחר ב – 180 מעלות, ויש לך חלק גדול בכך".

ג'

"בחרת לך מקצוע שמצריך שליטה בשני צדדים. צד אחד קשוח, אסרטיבי המציב תנאים ונלחם להשיג הישגים בתיק. הצד השני רגיש, קשוב, מכיל ומבין. אני רוצה להודות לך על הסבלנות והסובלנות במו"מ המתיש והמייגע הזה, בו על כל מילה היתה לצד השני הערה אחת לפחות. זכיתי לאכפתיות שגילית ולהבנה על מה שבאמת חשוב לי – הילדים והטיפול בהם. חשבתי שביום שזה ייגמר אני ארגיש הקלה, איזו תחושה של יופי זה נגמר לא חס וחלילה שמחה. במקום זה אני חשה עצב גדול וכאב אבל יש בי תקווה מסוימת שיהיה בסדר".

ע'

"רציתי לעדכן אותך שבשעה טובה, אחרי 3 שנות ייסורים הוא חתם על העברת הנכס והיום הושלם הרישום בטאבו. זהו, נגמרה הסאגה המתישה. אני מאוד מעריכה את כל מה שעשית עבורי ומודה לך שהיית לצידי בתוך הסיוט הזה. הצלחת להיות גם סופר מקצועית וגם חברה".

נ'

"בשיחה האחרונה שלנו נתת לי להבין שרק לי יש את היכולות להזיז אותו וככה גייסתי את הכוח לישורת האחרונה. חיבוק ענקי ותודה רבה על הכל".

ק'

"בשעה טובה חתמנו על ההסכם הכי טוב שיכולתי בנסיבות הקיימות! אני לא נפרדת ממך… אבל כבר חשוב לי להודות לך על התבונה, הרגישות והתמיכה שנתת לי עד כה. מקווה בפסח לצאת לחירות! חיבוק גדול".

א'

"קודם כל, ומעל הכל, תודה. על ההירתמות, העבודה האינטנסיבית והנעימה.

מה שצריך לעשות תעשי.  לא אכזבת אף פעם. בברכה ובתודה".

י'

"סוף סוף נרגעתי, יצאתי בתחושה נפלאה מהגישור! מאושרת על הדרך ועל עצמי… צדקת כשאמרת שבלי עורכי הדין היינו מתעכבים עוד הרבה זמן. עדיין לא סיימנו, ובכל זאת מתחילה להודות לך על מי שאת כאדם ומגשרת."

ל'

"רציתי לומר תודה רבה על כל ההליך, היה נעים לעבור אותו איתך. תודה על הכל".

ל'

"שמחתי על הזכות להכירך ולזכות בליווי מוסרי ואנושי של אשת מקצוע מהרמה הכי גבוהה.

היושרה שלך והעמידה האיתנה נתנו גם לי כוח בזמן כה סוער ומשמעותי בחיי".

ט'

"זה היה חתיכת מסע! מסע אישי ומסע משותף לשתינו.
החיבור בינינו היה מיידי. זכיתי בך!"

נ'

"שום תודה לא תוכל לתאר את מה שאני מרגישה שעשית בשבילי. האמת שאפילו קצת עצוב לי שאנחנו נפרדות. תודה מקרב לב, עשית מצווה גדולה".

ק'

"ההופעה שלך בבית המשפט הפנטה אותי ומילאה אותי גאווה. שמחתי, חיי לא זימנו לי עד כה מאבקים משפטיים וזכיתי לחיות אותם בשלווה."

ג'

"לצערי, נקלעתי למשבר ולמאבק המיותר הזה, אך בתוך הצער הזה אני מנסה למצוא את נקודות האור ואת ללא ספק אחת מהן. זאת שמובילה, מפלסת ומאירה את הדרך באזורים החשוכים – ראשית בפן המשפטי, אך זה עובד גם במקומות שזה גולש לפן האישי והרגשי. תודה רבה על ההשקעה, על האקסטרה מייל, על השותפות לדרך ועל החתירה לתוצאה, וגם על הצבת הגבולות והיכולת לחתוך במקומות שאני לא יודע לשחרר. אני מעריך אותך".

ל'

"אין מילים להביע את מה שהרגשתי הערב. ארבע שנים מרגע תחילת ההליך המשפטי כאשר סוף סוף יש לנו את חוות הדעת של המומחה. לקחתם סיכון בתיק זה, מתוך אדיבות וטוב הלב שלכם.

בכיתי בדמעות של הקלה – למרות שאני יודע שהדרך תהיה ארוכה וקשה – הגעתי עד הלום רק בזכות תמיכתכם האיתנה, המקצועית, הרגישה והאסטרטגית. אז לפני שנעבור לשלב הבא של המאבק הכואב הזה – רק רציתי להגיד תודה מקרב לב על שהייתם שם בשבילי בתהליך הארוך הזה. תודה מקרב הלב".

מ'