ניהול מו"מ והסכמי גירושין

"ניהול משא ומתן מוצלח לא מתבסס דווקא על החזקת הקלפים הטובים יותר אלא סביב הידיעה כיצד לשחק בהם" מקור לא ידוע

המיקוד של משרדנו בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי כבר 36 שנים מקנה לו יתרון מובהק בניהול הליכי משא ומתן וחתירה להסכמות בתיקי גירושין. ניהול משא ומתן יעיל ומיטיב דורש ניסיון רב ויומיומי בייצוג לקוחות.

ניהול תיק גירושין מאפשר לבחור בין שתי אפשרויות עיקריות: ניהול הליך משפטי או סיום לאחר ניהול משא ומתן בלבד בהסכם גירושין כולל.

הבחירה בניהול משא ומתן חייבת להיות הדדית. לעורכי הדין המייצגים את הצדדים ישנה חשיבות רבה בדרך להבאת הצדדים להידברות והסכמות.

משא ומתן יעיל ומקיף מצריך ידע משפטי מדוקדק לצד יכולת לייצר אסטרטגית פעולה ופתרונות שאינם בהכרח על חשבון הצד האחר ויצירתיים לכל צד. משא ומתן מוצלח דורש ניסיון עסקי וכלכלי רב, ידיעת הפסיקה והמצב המשפטי, פיקחות ורגישות רבה על מנת להגיע לפתרונות כוללים ומקיפים.

הסכם הגירושין כולל בחובו את כלל נושאי הגירושין, ביניהם: גירושין, משמורת ילדים וזמני שהות, מזונות ילדים, מזונות בן או בת זוג, חלוקת רכוש וזכויות צבורות,  חלוקת חברות ונכסים לא מוחשיים (מניות, אופציות, מוניטין וכו').

משכך, ישנה חשיבות רבה וארוכת טווח לאופן ניסוח הסכם הגירושין, שכן במקרים רבים בהם הסכם הגירושין היה חסר או ניסוחו היה מעורפל מצאו עצמם נשים וגברים ממשיכים במאבקים משפטיים שנים רבות לאחר הגירושין עצמם.

ראשי המשרד, עו"ד ירקוני ועו"ד שנהב, מומחים ובעלי ניסיון רב שנים בניהול הליכי משא ומתן והסכמי גירושין בעלי מורכבות גבוהה, חרטו על דגלם לחתור להסכמות כל עוד הדבר עולה בקנה אחד ובאופן מובהק, עם אינטרס וטובת הלקוח.